BİZİ TANIYIN

Şeffaf Mühendislik, alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum kapı pencere sistemleri ile ilgili mimari çözümleri projelendirip üreten ve montajını yapan bir kuruluştur. Kendi bünyesinde projelendirme,imalat ve montaj aşamalarını detaylarda kusursuzluk ilkesini gözeterek sürdürmektedir…

.

Misyon

  • İş ortağı olarak kabul ettiği tüm müşterilerine alüminyum sektöründe hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek piyasadaki rakiplerinden güçlü kılacak desteği sağlamaktır.

Vizyon

  • Gerek tasarım gerek imalat konusunda kaliteyi Avrupa Standartlarında gerçekleştirmek, tüm çalışanlarını bu standartlarda servis verecek şekilde eğiterek bilgi, deneyim ve kalite anlayışını maksimum seviyede tutmaktır.Firmanın hedefi; ürettiği kaliteli, ekonomik ve süratli çözümleri ile dünya pazarında aranan firmalar arasında yer almak; kısacası bir dünya firması olmaktır.

Değerlerimiz

  • Gelişim Odaklıyız
  • Saygılı ve Güleryüzlüyüz
  • Dürüst ve Adil bir yaklaşıma sahibiz
  • Şeffafız
  • Sonuç Odaklıyız

Kalite Politikamız

Şirketimiz, bir dünya markası olma yolunda Şeffaf Mühendislik’in, yasal şartlara, temiz çevre olgusuna ve müşteri isteklerine uyarak verdiğimiz hizmeti ve uyguladığımız sistemleri sürekli iyileştirmek. Bütün faaliyetlerimizde; müşteri memnuniyetini göz önünde tutmak ve bu doğrultuda, ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak. Ürün ve servis kalitesinin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanların katılımının, eğitiminin ve memnuniyetinin sağlanması ve işçi sağlığı, iş güvencesi ortamını esas almak. Tedarikçileri, sistemin ayrılmaz bir parçası ve iş ortağı olarak görmek. Küreselleşen iş dünyasının rekabet ortamında verimliliğimizi ve kararlılığımızı arttırarak, kalıcı olmak, yaşamımızı geleceğe taşıyabilmek için, kaliteyi en ekonomik düzeyde ve ödünsüz olarak üretmek. İnsana, çevreye ve topluma saygılı olmayı, katkıda bulunmayı içtenlikle benimsemek, kaliteyi sürekli iyileştirmek, Bu prensipler doğrultusunda; müşterinin ve çalışan personelin, bize duyduğu güvenin sürekliliğini sağlamak, şirketimizin kalite politikasıdır.

Proje çözümleriniz için bize ulaşın!